DELTA Consult, a.s.

DELTA GREEN ENERGY, s.r.o.

DELTA GREEN ENERGY, s.r.o.

DELTA Consult, a.s. založila spoločnosť DETLA GREEN ENERGY, s.r.o. v roku 2009 s cieľom realizovať projekty v oblasti premeny rôznych druhov energie čo najšetrnejšími spôsobmi voči životnému prostrediu a zároveň efektívnejšie ako obdobné riešenia z minulosti.

DELTA GREEN ENERGY, s.r.o. je spoločnosť s praktickými  riešeniami v oblasti zdrojov tepelnej a elektrickej energie so zameraním na vyššiu ekonomickú efektivitu a ekologickú ohľaduplnosť.

Okrem prevádzkovania fotovoltickej elektráne vyvíja v súčasnosti nové tepelné aj spaľovacie agregáty pre ekologickú likvidáciu rôznych druhov odpadov.

Na dosahovaní týchto cieľov spolupracuje zo skúsenými odborníkmi formou základného aj aplikovaného výskumu, aby spoločne dokázali priniesť nové inovatívne riešenia starých problémov.

Veríme, že dokážeme vytvoriť zariadenia a postupy, ktoré napĺňajú požiadavky našich súčasných aj budúcich obchodných partnerov, ako sú napríklad likvidácia rôznych druhov odpadov s minimálizáciou emisií škodlivých plynov, zápachu, CO2, NOX atď., výstavba energetických zdrojov využívajúcich energiu slnka vo všetkých formách – fotovoltika, solárny ohrev, biomasa a pod.

Projekty

KLES

Ambíciou projektu je dosiahnuť také parametre spaľovania biomasy, ktoré by zároveň umožnili likvidovať netriedený komunálny odpad pri splnení ekologických a ekonomických požiadaviek súčasnosti.Kontajnerový Energetický Lokálny Systém je prototypové zariadenie, vyvíjané v spolupráci s TUKE (Technická Univerzita v Košiciach).

Fotovoltická elektráreň

Solárna elektráreň bola inštalovaná v roku 2011 v Prešove na strechu obchodného centra. Energiu, ktorú zariadenie vyrobí, spotrebujú prevádzky budovy bez prebytkov.
Výnimočné na tejto elektrárni je okrem iného aj použitie amorfných solárnych fólií na prototype nami navrhnutých konštrukcií osadených na mäkkú izolovanú strechu.

Solárna elektráreň na váš dom alebo firmu

Pripravujeme realizáciu a výstavbu malých fotovoltických elektrární pre rodinné domy či firemné budovy s dotáciou od štátu na území SR. Viac o projekte zverejníme čoskoro.

Technické informácie k realizácii

HUAWEI Inverters: Proved Performace & Quality in Europe
GreenTriplex PM245P00: Multi-Crystalline Photovoltaic Module

Delta Green Energy

Ďalšie holdingové spoločnosti

sk_SKSlovenčina