DELTA Consult, a.s.

Ako pracujeme

Skoro každý majiteľ firmy sa občas dostane do situácie, keď mu starosti vo firme takpovediac prerastú cez hlavu.

Môže to byť napríklad v momente, keď kľúčový zákazník vypovie zmluvu alebo rovno skrachuje a vo firme je nutné urobiť rázne kroky a vyriešiť krízu. Postupy, ktoré firmu do krízy priviedli, ju z tejto situácie nevyvedú. Šikovný šéf vie, že každá situácia si vyžaduje inú sadu nástrojov a zručností. My v Delta Consult, a.s. sme úspešne vyriešili desiatky kríz a nebezpečných situácií vo firmách a pomôžeme aj s tou vo vašej firme.

Zistiť viac o krízovom manažmente »

Predzvesťou krízy je často fakt, že niektorí zákazníci neplatia. Niektorí vôbec, niektorí oneskorene. Keď takúto situáciu neriešite ihneď a dlhodobo ostáva nepovšimnutá, môže z nej vzniknúť nepekný problém, ktorý potopil už nejednu firmu. V našom holdingu máme preto spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vymáhanie pohľadávok od firiem aj jednotlivcov.

Zistiť viac o vymáhaní pohľadávok »

Nie každý problém vo firme je hneď znakom prichádzajúcej krízy. Môže znamenať pravý opak. Existuje mnoho firiem, ktoré majú skvelý produkt, zákazníci im služby či výrobky doslova trhajú z ruky, ale firma má problémy s dodávaním, s koordináciou financií, manažmentu a predaja a podobne. Okrem nastavenia procesov a systému riadenia vieme rýchlo rastúcim firmám pomôcť aj s kapitálom pre rizikové investície a expanziu.

Zistiť viac o riešení pre start-upy »

A keď je vo firme všetko ružové a darí sa vám dobre, radi vás odbremeníme od administratívneho zaťaženia. Venujte sa rozvoju firmy a nechajte neustále meniace sa zákony a vyhlášky na nás. Náš tím pre správu registratúry obsluhuje 110 firiem a starostlivo pre ne sleduje a vyhodnocuje všetko, k čomu štát firmy v súvislosti s archívmi a správou registratúry zaväzuje.

Zistiť viac o správe registratúry »

sk_SKSlovenčina