Naša filozofia

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1996. Od vzniku spoločnosti sa naše aktivity značne rozšírili, ale v jadre je každá z nich istou formou krízového manažmentu a poradenských služieb v oblasti podnikového hospodárstva.

Filozofiou našej spoločnosti je neradiť, ale skôr aktívne riešiť a vyriešiť špecifické ťažkosti a zložité situácie našich klientov v rôznych oblastiach ich činnosti. Vychádzame pritom z dôkladnej znalosti právnych, ekonomických a trhových podmienok na Slovensku.

Cieľom je dostať klienta z problémov pri zachovaní absolútnej diskrétnosti. Dvadsať ročné skúsenosti nám umožňujú prichádzať s inovačnými riešeniami, a tým efektívne reagovať na každodenné ale i nečakané situácie, v ktorých sa klient môže ocitnúť.

Politika kvality pre nás spočíva v dodaní takej služby klientovi, ktorá úplne vyriešila jeho situáciu a pomohla mu či už pokračovať v podnikateľskej aktivite, naštartovať novú, alebo jednoducho rozšíriť jej záber. Dlhodobé nadštandardné vzťahy s viacerými klientmi pokladáme za znak spokojnosti zo vzájomnej spolupráce.

Naša politika kvality je založená na hodnotách, ktoré vyznávame a v spoločnosti aktívne presadzujeme. Sú to predovšetkým odbornosť spoľahlivosť a čestnosť.

O profesionalite a kvalite poskytovaných služieb svedčí aj skutočnosť, že nám bol udelený certifikát systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2008 spoločnosťou DET NORSKE VERITAS.

Chcete s nami spolupracovať?

Zavolajte nám na +421 33 534 04 98 alebo vyplňte formulár, budeme Vás obratom kontaktovať.

Delta Consult certifikát

Radi Vám pomôžeme s Vašim podnikaním

147+

Spokojných klientov

100%

Spokojnosť s našimi službami

11+

Zrealizovaných projektov

Máte záujem o konzultáciu?

Napíšte nám správu