Krízový manažment

Ocitli ste sa v ťažkostiach spojených so zadĺženosťou, odbytovými alebo personálnymi problémami, prípadne s celkovým momentálnym či dlhodobým úpadkom firmy? Prechádza vaša firma krízou v inej oblasti? Objavili sa nezhody medzi majiteľmi, problémy s ackionármi či veriteľmi?

Čo od nás môžete očakávať:

Rýchly audit – analýzu a identifikáciu najväčších hrozieb alebo straty príležitostí v oblasti cash-flow, právnych lehôt a rizík, mediálneho tlaku, personálu, obchodných príležitostí a pod.

Promptnú reakciu – výstupom je okamžitá realizácia opatrení, ktoré zabránia zhoršeniu situácie a možným fatálnym dôsledkom vo firme.

Strategický audit – počas implementácie predchádzajúcich krokov zozbierame potrebné údaje a v spolupráci s majiteľmi pripravíme návrh novej stratégie v súvislosti s cieľmi firmy.

Realizáciu stratégie – na realizácii sa môžeme podieľať v najmenšej možnej miere a to formou koučingu, alebo s mandátom klienta uskutočníme v plnej miere všetky potrebné kroky.

Zásadným kritériom pre hodnotenie úspešnosti našich krokov a postupov sú dosiahnuté výsledky pri dodržaní platnej legislatívy.

Máme za sebou úspešne zrealizované projekty krízového manažmentu v objeme približne 20 mil. Eur, pričom išlo o celú škálu zásahov, ako sú revitalizácia obchodu a marketingu, personálne audity a ozdravenie personálnej scény firiem, celková reštrukturalizácia, fúzie, odkúpenie podnikov, rozdelenie firiem atď.

Nebudeme vašimi „radcami“, ale skôr vojakmi na frontovej línii. Vyhrnieme si rukávy a pustíme sa do práce s vami. Nebudeme vám len radiť, vysekáme vás z problémov. Máme plný arzenál nástrojov, skúseností a chute pracovať, ktoré sú vám ako nášmu klientovi k dispozícii. Pri práci s našimi klientmi zachovávame absolútnu diskrétnosť

Ak máte pocit, že hľadáte práve tento typ služby, tak ste na správnej stránke.

Úvodná konzultácia s prvotnou analýzou zdarma

Napíšte nám, úvodnú konzultáciu spojenú s prvotnou analýzou stavu máte u nás bezplatne.

Radi Vám pomôžeme s Vašim podnikaním

147+

Spokojných klientov

100%

Spokojnosť s našimi službami

11+

Zrealizovaných projektov

Máte záujem o konzultáciu?

Napíšte nám správu